Tazelik

Torosların ve Konya Ovası’nın çiğ sütlerini uzman ekiplerimiz ile soğuk zinciri koruyarak işletmemize süratle ulaştırıyoruz. Her aşamasını özenle kontrol ettiğimiz üretim maceramız, süt sağımından başlayarak üretimin her aşamasında gıda mühendisleri ve süt teknologları tarafından ayrı ayrı titizlikle denetleniyor. Slava Süt Ürünleri’ni doğal ve tazeliğinden ödün vermeden üretiyoruz ve geliştirdiğimiz benzersiz lezzetlerle sofralarınızda yerimizi alıyoruz.

Sağlık

Biz, süt ürünleri üretiminin her aşamasında dikkatli olunması gerektiğini biliyoruz. İnsan sağlığına ve ürün kalitesine verdiğimiz önemden ötürü beslenme, barınma ve hijyen koşullarına uygun ineklere sahip olan çiftliklerden sütlerimizi temin ediyoruz. Tesisimize gelen sütlere AB standartlarında pastörizasyon işlemi ile sütün içerisinde bulunan zararlı mikroorganizmaları uzaklaştırırken aynı zamanda vitamin ve mineraldeğerlerini koruyoruz.

Laboratuvarlarımız

Süt alım merkezlerinde yapılan analizlerin ardından, tesisimize gelen çiğ sütlere, piyasaya arzına kadar tüm aşamalarda yüksek teknolojiye sahip laboratuvarlarımızda ilgili mevzuatlara göre gerekli tüm kimyasal ve mikrobiyolojik analizleri gerçekleştiriyoruz. Firmamız içerisinde  kurmuş olduğumuz laboratuvarlarımız AB standartlarında kontrol mekanizmalarına sahiptir.

Arge 

Süt sektöründe, pazarı araştırmak, trend analizleri gerçekleştirmek ve bunlara uygun ürünler geliştirmek için araştırma geliştirme bölümümüz kuruluşumuzdan itibaren bünyemizde bulunmaktadır. Alanında uzman ekibimiz, ilgili bölümler ile koordineli çalışarak üretim süreçlerini kalite standartları içerisinde bir adım ileriye taşımak için çalışmaktadır.