İK Politikamız

Çalışanlarımız ile olan tüm ilişkilerimizde adil ve anlayışlı olmak, Çalışma hayatı ve İş Sağlığı ve güvenliği ile ilgili yasaların  hüküm altına aldığı tüm mevzuata uymak SLAVA SÜT olarak temel ilkemizdir. Bunun için SLAVA SÜT, tüm çalışanlarının hakkına azami derece de saygı gösterir.

SLAVA SÜT çalışanları ile birlikte süt ürünleri sektöründe faaliyet göstermiş olmanın kendisine yüklemiş olduğu sorumluluk ve bilinç ile hareket eder. Sektöründe her geçen gün daha da büyümekte olan bir aile olduğuna inanır. Her çalışanını ailenin bir ferdi olarak gören SLAVA SÜT, bu büyümede her bir çalışanının emeğinin olduğuna inanır. Sürekli büyümeyi de kendisine hedef edinmiş olan SLAVA SÜT, bu büyümenin çalışanlarının yoğun özverisi ve emekleri ile olacağını bilir.

Gıda  gibi çalışanına  yatırımın en üst düzeyde olması gereken bir sektörde, başarının,  bu felsefeye bağlı olarak sürekliliği olan insan kaynakları politikalarını istikrarlı bir biçimde sürdürmekten geçeceğinin  bilincinde olan SLAVA SÜT,  bu kararlılığını bir yönetim ilkesi ve felsefesi olarak benimsemiştir. Bu sebeple SLAVA SÜT her bir çalışanının, Şirketin büyümesi ve başarısında en büyük paya sahip olduğu bilinci ile İnsan Kaynakları politikalarını oluşturmuştur. ZİYAFET  koymuş olduğu sürekliliği olan stratejik insan kaynakları politika ve hedeflerine ulaşmak için çalışanlarının işyerine olan bağlılığını ve bunun getirmiş olduğu performansı hayati derecede önemser. Çağdaş, gelişime açık, eğitimi ve ilerlemeyi öncelikleri arasına alan insan kaynakları politikasını uygular.

Geçmişten geleceğe uzun bir yolculuk içinde çalışanı ile birlikte var olacağına inanan SLAVA SÜT, bundan sonrada geleceğini çalışanları ile birlikte el ele vererek yaşatacağına inanır.